Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosiri cookie-urilor. Afla mai multe                   x
Acasa Ştiri Eveniment Traian Băsescu este invitatul lui Robert Turcescu la "Sub semnul întrebării", astăzi, de la 21:30

Traian Băsescu este invitatul lui Robert Turcescu la "Sub semnul întrebării", astăzi, de la 21:30

Un articol de: B1.ro | 20 Noi 2013, 11:47
Foto: B1 TV
Preşedintele Traian Băsescu este invitatul jurnalistului Robert Turcescu, într-o ediţie specială a emisiunii „Sub semnul întrebării”, astăzi, de la ora 21:30, exclusiv pe B1 TV

Care este opinia şefului statului referitoare la comisiile de anchetă din Parlament, cum califică luptele interne care se duc în USL şi cum vede anul electoral 2014 sunt câteva dintre subiectele pe marginea cărora preşedintele României va fi invitat să discute. 

Urmăreşte declaraţiile preşedintelui Traian Băsescu, începând cu ora 21:30, în exclusivitate la „Sub semnul întrebării”, pe B1 TV.

Emisiunea poate fi urmărită LIVE pe B1.ro, la adresa http://www.b1.ro/live.php.
 

Citeşte mai multe despre:   Traian Basescu,   Sub semnul intrebarii,   Robert Turcescu,   B1 TV,   invitat,   exclusivitate
Recomandă stirea:
email
Closer to the MOON - un film de Nae Caranfil
+ adauga comentariu COMENTARII (32):
  • 1. De Magda- Sibiu-Schengen | 27 Noiembrie 2013 22:59

    Bibi , te caracterizeaza o doza foarte puternica de primitivism si rautate oarba !

  • 2. De bibi | 25 Noiembrie 2013 19:43

    Sa te ti clabuci la gura piratului,mai ales ca va fi servit cu DERO de sluga care se crede ziarist,tambalagiul Turcescu!!

  • 3. De RALINI | 23 Noiembrie 2013 18:47

    Rar mi-a fost dat sa vad niste competenti in guvern sau parlament;insa o data cu accederea USL-ului la putere nu mai vad decat idioti,mincinosi,hoti,plagiatori......
    Acesti zevzeci,Ponta,Sova,Dragnea &co au ridicat idiotenia,hotia,tembelismul la rang de virtute........dar fiecare popor are conducatorii pe care si-i merita!

  • 4. De Carmen | 21 Noiembrie 2013 04:33

    Sunt un om care l-a votat pe Dnul Basescu chiar si atunci cand mi s-a spus sa nu ies la vot , pentru ca nu mi s-a parut normal pentru ca nu m-am considerat lumea a 3 a. Chiar daca unii vor sa ne duca acolo incalcandu-se pe toate fronturile DREPTURILE OMULUI

  • 5. De Carmen | 21 Noiembrie 2013 04:04

    Nimic despre legiferarea falimentului personal. Rusine pentru ziarul german care i-a facut pe pensionari deseuri si pentru politicile duse impotriva pensionarului si pacalirea lui. Ma indoiesc ca un STAT nu se poate dezvolta din cauza pensionarilor. Politicile trebuiau duse cu grija mai ales in tarile Europene unde a existat comunism pt. ca s-a subrezit asa zisa democratie. Nu am fost lasati sa platim o pensie privata ca in Polonia decat prea tarziu.

  • 6. De stan | 20 Noiembrie 2013 20:58

    Basescu Presedite

  • 7. De Sub semnul hahaitului | 20 Noiembrie 2013 20:53

    Partricipa : Tuciurescu + o sticla de whisky sub birou.
    Hahaiala asigurata gratis .

  • 8. De jaga | 20 Noiembrie 2013 20:25

    jos basescu nu mai pupati si voi santeti ca antenele.

  • 9. De @as | 20 Noiembrie 2013 20:19

    inceleg ce vrei sa zici, dar sti foarte bine media din Romania o facut din Basescu cel mai corupt presedinte, deci indiferet ce ar face basescu e gresit.
    noi din Diaspora il sunstiem pe BASESCU.

    Basescu nu mai candideaza la nimika? dece le frica la USList ?:)

    8 ani de zile regrimul PSD o sa conduca Romania, din care 7 o sa dea vina pe basescu pt dezastru facut tot de iei. abia in ultimul an o sa isi dea seama Romania ce infecti o votat.

    ilev

  • 10. De vagabondul | 20 Noiembrie 2013 20:13

    un om care cistiga de 6 ori . 2 la primarie 2 la presedentie 2 referendumuri la putere fiind hotii altii, nu pdl ,inseamna ca este un adevarat gentilmen . si probabi un viitor prim ministru chiar daca sint multi spalati pe creer de antenele lui voiculescu si minciunile lui ponta si prostiile lui antonescu si hotiile usl.......sint multi care se scuipa in oglinda ca au ales USL .. in sfirsit ies oameni in strada fara sa fie platiti ,,,

  • 11. De vagabondul | 20 Noiembrie 2013 19:59

    da ce ma la antena 3 este jurnalim ? aici sint niste jarle care latra la comanda sint dresati ..catei care nu musca mina stapinului care ii hraneste ,,,pacat de fraierii care pierde timpul ascultind hahalerele alea...

  • 12. De la zdup | 20 Noiembrie 2013 19:52

    casa ia dat statul acuma la facut mosier trai neneaca trai.

  • 13. De mimi | 20 Noiembrie 2013 19:12

    cretinii din usl nu au decit grija sefului de stat nu ai derbedeii pe care i au numit ministri.

  • 14. De ioan adrian | 20 Noiembrie 2013 16:39

    In baza OUG nr. 102/2013, se va modifica cursul de schimb valutar pe baza caruia se stabilesc accizele. Mai exact, in conditiile in care cursul de schimb stabilit in 2013 de BCE, de 4,4485 lei/euro, este mai mic decat cel din 2012 de 4,5223 lei/euro, cursul luat in calcul pentru stabilirea accizelor in 2014 va fi, conform noilor reglementari, cel din 2012, adica 4,5223 lei/euro. La acesta se va adauga rata inflatiei din luna septembrie 2013.

  • 15. De Sulyman E-Miratul | 20 Noiembrie 2013 16:37

    Hopa ! La ora 21:30 ?! Dar de cand si-a schimbat cucul ora de iesire din cotetz ? Trebuia sa apara la 18:30 !!!
    D-le , cucii nu stiu ce-i aia disciplina ? Ei cred ca si la TV e ca si atunci cand cumperi 300 ha de la Fundulea , sau cand iei un credit de 1 mil de Euro de la CEC ?