Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor. Afla mai multe                   x
Acasa Ştiri Externe Imam din Koln despre agresiunile de Anul Nou: Fetele au fost violate pentru că au fost pe jumătate dezbrăcate și erau parfumate

Imam din Koln despre agresiunile de Anul Nou: Fetele au fost violate pentru că au fost pe jumătate dezbrăcate și erau parfumate

Un articol de: B1.ro | 20 Ian 2016, 21:06
Imamul unei moschei din Koln a vorbit despre agresiunile care au avut loc de Anul Nou susținând că victimele sunt responsabile pentru atac din cauza hainelor neadecvate și a parfumului pe care îl purtau, scrie breitbart.com.

"Fetele sunt vinovate de incidentele de Anul Nou. Ele erau pe jumătate dezbrăcate și purtau parfum. Nu este ieșit din comun ca bărbații să vrea să le atace. Să te îmbraci așa e ca a pune gaz pe foc", a spus imamul pentru un canal rus de televiziune.

Acesta consideră că trebuie "să reacționăm în mod corespunzător" în fața valului de refugiați, dar nu prin "a pus gaz pe foc".
Citeşte mai multe despre:   imam,   koln,   agresiunile din koln,   agresiunile de anul nou
Recomandă stirea:
email
+ adauga comentariu COMENTARII (20):
  • 1. De gigi | 24 Ianuarie 2016 12:33

    dar de ce afara cu ei din Europa? De ce nu ne uitam la noi in primul rand, citind aceste randuri parca citesc o predica a unui prelat din bisericutile noastre ortodoxe. Haide sa fim seriosi. La asta conduce religia in general, nu numai cea musulmana. Sa incercam sa ne emancipam si sa intelegem ca nu religia ne formeaza pe noi ca oameni, ci societatea, familia si scoala

  • 2. De Ramy | 24 Ianuarie 2016 01:56

    Sa le dați o atomica sa scăpăm de ei

  • 3. De Cristi | 23 Ianuarie 2016 11:45

    Barbati si chiar si femei de maine armata!
    plm, am ajuns sa vina astia sa ne bata sa ne scuipe. Fara armata o tara nu poate supravietuii.

  • 4. De roxana | 22 Ianuarie 2016 15:58

    ei se parfumeaza cu balega de camila

  • 5. De Oana | 22 Ianuarie 2016 12:15

    E ca si cum am merge noi la ei si le am spune sa si descopere fata sa putem vedea cu cine vorbim. E incredibil cat de lipsiti de discernamant sunt musulmanii astia!!! E ca si cum ei fac legea in Europa. De ce oare s a ajuns aici!? Nu e cinstit si nici de tolerat asemenea comportamente inadecvate in societatea moderna. Si cu toate astea nimeni nu face nimic. E voita toata tarasenia asta sau nu!?Pare ca ar fi si totusi se asteapta si niste rezultate.Care ar fi ele!?Motive de razboi sau doar de dezorientare!?

  • 6. De Chanel | 22 Ianuarie 2016 04:51

    pai astia sunt oameni ?ce a facut Islamul din ei frate e incredibil sa mergi pe strada si sa te iei de femei asta in cazul in care esti un neica nimeni de imigrant.La ei numai daca intrebi din politete ce iti face nevasta sunt In stare sa te omoare..Am citit ca o profsoara la o universitate de prestigiu de la ei spunea ca in razboi femeile capturate devin sclavele lor si au voie sa le violeze ca nu se pune ca cica asa scrie in quran.Pai ce sa cred acuma ca ne-au invadat si suntem in razboi ?Cum isi permit jigodiile astea sa ne sfideze pe noi europenii in halul asta si noi sa ne ascundem dupa drepturile omului ?afara cu ei din Europa ...

  • 7. De Marcu | 21 Ianuarie 2016 20:31

    luat de gat si afara din tara daca a spus asa ceva .

  • 8. De Tünde | 21 Ianuarie 2016 19:38

    Si plimbându-ma in Köln, văzând barba si ochelarii domnului uman, daca mi-ar place oare as putea sa-l agreses sexual din cauza că mi-a placut barba? Sau daca nu-mi place, pot sa trag de el?! Nici la măcelar nu poti sa pui mâna nici dacă iti place, nici dacă nu-ti place ce este expusă! Sa va fie rusine pt.mentalitatea si nesimțirea ce aveti!!!!!

  • 9. De fidelio | 21 Ianuarie 2016 19:06

    musafiri obraznici,prefacuti.hoti sicriminali,MARS ACASA !

  • 10. De Marcu | 21 Ianuarie 2016 17:54

    pai ce vreati sa puta a oiae .. a branaza .. nespalatilor .. Angela Merkel face jocul teroristilor ..

  • 11. De hmm | 21 Ianuarie 2016 16:28

    acum cateva zile, in Romania, o tanti a fost scoasa in plina iarna afara, asa cum a adus-o ma-sa pe lume, adica in fofoloanca goala, drept razbunare pt adulter. Acum, dupa imbatabila logica a imamului din koln, ar fi trebuit sa tabarasca pe ea toata suflarea masculina din oras iar apoi sa fie ucisa cu pietre? De fapt, cred ca adevarata civilizatie iese la iveala atunci cand iti poti tine instinctele in frau, indiferent de tentatia din imediata apropiere. Chiar, cat de disperat poti sa fii pt a saliva langa niste femei imbracate de iarna?

  • 12. De GEO | 21 Ianuarie 2016 15:02

    ASTFEL DE ATITUDINI TRIBALE FACE CA SA EXISTE INCA URA INTERTNICA. ASTA AR TREBUI IMEDIAT ARESTAT (DACA NU E) PENTRU INCITAREA LA URA.

  • 13. De marde | 21 Ianuarie 2016 10:33

    Nu, mai primitivule,fetele au fost violate pt.ca voi sunteti prea inapoiati,primitivi!!!Acum ceva timp am vazut un filmulet in care niste copii violau un magar in Afganistan...ala tot parfumat era????Sau aveti voi o problema???

  • 14. De dezgustat | 21 Ianuarie 2016 08:37

    Citind ce spune imanul asta.... ramai convins ca trebuie expulzat din europa alaturi de toti musulmanii
    Nu au ce cauta in europa, nu sunt compatibili
    Musulmanii nu au respect pentru oameni... singura religie care nu accepta existenta altor religii ai care inca in prezent ucide oameni doar pentru apartenta la alta religie.
    In schimb, daca le spui doar ceva... te acuza rapid de rasism... cum ramane cu crimele?!?!?!
    Afara cu msuuslmanii din europa

  • 15. De George | 21 Ianuarie 2016 01:31

    Oare de ce nu-i trimitem acasa la ei. Fetele in lumea civilization au dreptul sa se imbrace cum poftesc. Animalele sa fie trimise de unde au venit, cu tot cu imami.