Acasa Ştiri Monden Parizienii, în delir! Celine Dion şi-a întrerupt concertul câteva minute pentru a anunța că naționala Franței o conduce pe cea a Germaniei în partida din semifinale (VIDEO)

Cântăreața Celine Dion este, cu siguranță, o adevărată fană a Franței, dacă ar fi să judecăm după ultimele evenimente. Mai exact, joi seară, aceasta susținea un concert la AccorHotel Arena din Paris și, din senin, s-a oprit din spectacol pentru a anunța faptul că Antoine Griezmann a înscris un gol pentru naționala Franței, în timpul meciului cu Germania, potrivit people.bfmtv.com.

"Nu știu dacă vă interesează, dar Franța conduce cu 1-0", a spus cântăreața imediat după ce Franța a înscris la penaltyuri. Publicul a fost în extaz, în condițiile în care Dion își susținea concertul la Paris.

Citește și: Ea este Kim Kardashian a Rusiei! Ghici ce va face la Campionatul Mondial de Fotbal (FOTO)Cine este tânăra ucisă la metrou la Dristor 1. Primele imagini cu Alina, și casa în care a locuitImagini cu victima de la metrou. Rezultatele necropsiei, făcute publice De câte ori pe lună e normal să faci AMOR, în funcție de VÂRSTĂ. Care e cifra "MAGICĂ" la 60 de ani

Citeşte mai multe despre:   Celine Dion,   scor,   Franta,   Germania