Acasa Ştiri Sport Fotbal: Concordia Chiajna a învins ASA Târgu Mureș în play-out

Fotbal: Concordia Chiajna a învins ASA Târgu Mureș în play-out

Concordia Chiajna a învins-o vineri pe ASA Târgu Mureș cu scorul de 2-0 (0-0) într-o partidă din etapa a 9-a a fazei play-out a Ligii întâi de fotbal, potrivit Agerpres.

Concordia a obținut victoria pe teren propriu grație golurilor marcate de Răzvan Grădinaru în minutul 71 și de Marian Cristescu în minutul 79.

Citește și: Ilie Năstase, făcut praf de publicația The Guardian: Ce titlu i-au oferit britanicii (FOTO)S-a găsit soluția să nu mai moară nimeni la metrou. Guvernul: în 2018 se rezolvă problemaUn vasluian și-a prins nevasta goală în braţele primarului. Scuza femeii este fabuloasăDecizia șoc a unui mare fotbalist brazilian! Va candida la alegerile...

Chiajna nu mai marcase două goluri de la meciul cu Dinamo din februarie, iar aceasta este cea mai clară victorie a sa din actualul campionat.

Citeşte mai multe despre:   fotbal,   Concordia Chiajna,   asa targu mures