Acasa Ştiri Sport Liga I: CFR Cluj - Astra Giurgiu, scor 1-1. CSMS Iaşi - FC Viitorul, scor 0-0

Liga I: CFR Cluj - Astra Giurgiu, scor 1-1. CSMS Iaşi - FC Viitorul, scor 0-0

Formaţia CFR Cluj a remizat, sâmbătă seară, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Astra Giurgiu, în etapa a XI-a a Ligii I, scrie Mediafax.

Pentru CFR Cluj a marcat Jakolis în minutul 6, iar pentru Astra Giurgiu a marcat Alibec în minutul 51.

Tot sâmbătă, formaţia CSMS Iaşi a terminat la egalitate, scor 0-0, partida disputată pe teren propriu, în compania echipei FC Viitorul, în etapa a XI-a a Ligii I.

Citeşte mai multe despre:   astra giurgiu,   CFR Cluj in insolventa,   1-1,   Liga I,   fc viitorul,   CSMS Iasi,   0-0