Imagini GREU DE PRIVIT! A fost CARNAGIU pe șosea! Patru TIR-uri s-au făcut praf (FOTO)
Un accident deosebit de grav a avut loc miercuri dimineață în Germania: patru camionae s-au ciocnit între ele și s-au făcut praf!
Un TIR de 40 de tone a ignorat un blocaj în trafic şi a intrat într-un camion de mobilă.
Un şofer a murit pe loc după impact, colegul lui şi un alt şofer sunt în comă.
NE-A PĂRĂSIT ȘI BENONE SINULESCU! ROMÂNIA, ÎN LACRIMI! E VESTEA TRISTĂ A ZILEI! VEZI AICI ULTIMELE IMAGINI
Pentru a interveni la locul tragediei, 52 de pompieri au fost mobiliați. Este vorba despre salvatori din Lauenau, Rodenberg și Pohle.
Șoferul camionului nu a observat că cel din faţa sa frânează şi l-a lovit, scrie Observator.tv.
Celălalt autovehicul a fost proiectat între alte două camioane care circulau cu viteză extrem de mică în faţa lui.
FANII LUI MICHAEL SCHUMACHER SUNT ÎN DOLIU! L-AU ÎNGROPAT DEJA! DIN PĂCATE NU S-A MAI PUTUT FACE NIMIC
Şoferul camionului plin cu mobilă a murit pe loc, strivit în cabină, în vreme ce colegul lui, 41 de ani a scăpat cu viaţă dar e în comă. Au găsit, lângă Mangalia, o peşteră veche de 5,5 milioane ani. A venit NASA! Au descoperit în ea ceva şoc! Au mai văzut asta doar pe Marte
La fel e şi şoferul de 52 de ani vinovat de accident.