Gigi Becali, declarație despre Lorelai Moșneguțu după ce a aflat că este marea CÂȘTIGĂTOARE: Bravo, tată
Tânăra Lorelai Moşneguţu a câștigat concursul „Românii au talent” care îi oferă un premiu de 120.000 euro. Emoționată, ea a declarat că își doreşte foarte mult să se mute în capitală şi să îşi cumpere o casă. Vrea de asemenea să investească o parte din câștig în cariera sa muzicală, iar restul îi va dona săracilor, potrivit cancan.ro.
„O să-mi cumpăr un apartament în Bucuresti, la parter sau la etajul 1, cu mobilă personalizată. O să investesc în cariera mea muzicală, restul o să-i donez săracilor. Pentru mine a însemnat un nou început, o renaştere”, a declarat Lorelai.
Patronul FCSB, Gigi Becali a fost încântat să audă că Lorelai a câștigat. Omul de afaceri a ajutat-o acum câteva luni, dăruindu-i un scaun cu rotile performant pentru a o ajuta să se deplaseze mai uşor.
,,Bravo, tată! Mă bucur pentru ea, chiar merită” a declarat Gigi Becali.
Au fost și multe alte persoane publice care au ținut să o felicite pentru show-ul făcut în finală și pentru puterea de care a dat dovadă.
„A fost emoţionant, a fost cel mai reuşit sezon, şi anul trecut a fost, dar parca s-a schimbat totul. Cred că a fost exact ce-şi doresc oamenii în 2017.” a declarat Andra.
„Mă bucur pentru Lorelai pentru că a meritat să câştige” i-a transmis și Benny, care nu a avut norocul să se numere printre primii clasaţi.
„Sunt foarte mândru de rezultatul pe care ei l-au avut” a spus Andi Moisescu, referindu-se la toţi concurenţii.
„Aceasta este dovada că dacă adaugi la talent şi puţină emoţie nu ai cum să nu câştigi” a continuat Andi.Mare atenție! Dacă vezi acest obiect în cabina de probă sau în toaleta publică pleacă urgent de acolo. Ce este, de fapt