Acasa Ştiri Sport CSM Bucureşti pierde în fața Metz Handball, în Liga Campionilor, după ce a ratat două goluri în mai puţin de un minut (VIDEO)

Un articol de: George Lupu - 01 Mar 2020, 18:40
CSM Bucureşti pierde în fața Metz Handball, în Liga Campionilor, după ce a ratat două goluri în mai puţin de un minut (VIDEO) Sursă foto: Facebook / CSM București Galerie foto (3) Sport

CSM Bucureşti a pierdut meciul jucat, duminică, în faţa echipei franceze Metz Handball, scor 26-28, din penultima etapă a grupelor Ligii Campionilor.

În ciuda înfrângerii, CSM Bucureşti rămâne pe locul patru în clasamentul Grupei 1, cu 9 puncte, suficient cât să se califice în sferturile Ligii Campionilor. Echipa are, în momentul de față patru victorii şi patru înfrângeri.

Următorul meci vă fi jucat pe 6 martie cu norvegienele de la Vipers Kristiansand (ocupantele locului cinci).

Momentul de la sfârșitul meciului în care CSM Bucureşti a ratat, de două ori la rând, să marcheze în mai puțin de un minut

Video will appear shortly. Please disable your ad blocker if you have one.

Povestea îngrozitoare din spatele acestei fotografii. Nici după 30 de ani nu a fost deslușit MISTERUL(FOTO)

Citeşte mai multe despre:   CSM Bucuresti,   Liga Campionilor