Acasa Ştiri Sport Cupa României: Steaua – FC Brașov, 0-0, în manșa tur

Cupa României: Steaua – FC Brașov, 0-0, în manșa tur

Un articol de: - 21 Apr 2011, 22:56

Steaua București nu au reușit să învingă pe FC Brașov, joi, în prima manșă a confruntării din Cupa României, terminând la egalitate, scor 0-0.

Steaua a ratat din toate pozițiile, pe durata celor 90 de minute, având ocazii monumentale prin Maicon sau Tănase.

Fostul antrenor al Stelei Cosmin Olăroiu a fost prezent, în tribuna stadionului Ghencea, la meciul dintre cele două echipe, astfel alimentând zvonurile unei posibile reîntoarceri la cârma echipei patronate de Gigi Becali.

Citeşte mai multe despre:   Cupa Romaniei,   rezultate,   Steaua Bucuresti,   FC Brasov,   Gigi Becali,   remiza