Acasa Ştiri Sport FCSB s-a calificat în play-off-ul Europa League. Jucătorii lui Becali i-au învins pe cehii de la Mlada Boleslav, cu un gol în minutul 91

Un articol de: B1.ro - 15 Aug 2019, 22:03

FCSB s-a calificat, joi seară, în play-off-ul Europa League, după ce s-a impus cu 1-0 în deplasarea de la Mlada Boleslav.

ULTIMA ORĂ! "ALEXANDRA MĂCEȘANU TRĂIEȘTE. PROBELE VOR TRIMITE ANUMITE PERSOANE LA PUȘCĂRIE". ANUNȚUL FĂCUT DE FAMILIA TINEREI (GALERIE FOTO)

Singurul gol al partidei a fost marcat de Ionuț Panțîru, în prelungiri - minutul 91. Acesta a șutat superb la colțul scurt, după ce a recuperta o minge la marginea careului de 16 metri.

ROMÂNIA, ÎN LACRIMI: FLORIN PIERSIC JR., MESAJ DESPRE MOARTEA TATĂLUI SĂU ...E EXTREM DE DUREROS

În tur, cele două echipe remizaseră (0-0).

NUNTA ANULUI ÎN SHOWBIZ! DANI OȚIL A FOST DAT DE GOL ÎN DIRECT! ESTE VORBA DESPRE CELEBRA... (GALERIE FOTO)

Echipa lui Gigi Becali va juca în play-off-ul Europa League cu portughezii de la Vitoria Guimaraes SC, care au trecut de Ventspils (Letonia), cu un neverosimil 9-0 la general.

Citeşte mai multe despre:   FCSB,   Mlada Boleslav,   Europa League