Știm că timpul tău e prețios, așa că nu te vom deranja cu știri care nu sunt știri.
Abonează-te la notificările B1.ro și vei primi o selecție riguroasă a celor mai importante știri ale zilei.
Nu, multumesc Accept
Acasa Ştiri Sport I-au anunțat MOARTEA în urmă cu PUȚIN TIMP! Fotbalul românesc, în DOLIU! Este o pierdere URIAȘĂ

I-au anunțat MOARTEA în urmă cu PUȚIN TIMP! Fotbalul românesc, în DOLIU! Este o pierdere URIAȘĂ

Un articol de: B1.ro - 05 Noi 2019, 14:16
Sport

Doliu în fotbalul românesc. Tatăl antrenorului echipei FC Voluntari a încetat din viață!

Tatăl antrenorului Cristiano Bergodi s-a stins din viață. Anunțul trist a fost făcut chiar de Clubul FC Voluntari. 

"Clubul FC Voluntari dezminte pe această cale zvonurile apărute în presa scrisă din România potrivit cărora antrenorul echipei noastre ar urma să fie înlocuit. Acest lucru nu este cauza unei clauze de reziliere amintită în presa sportivă, ci a încrederii pe care conducerea clubului nostru o are în antrenorul Cristiano Bergodi în îndeplinirea obiectivului stabilit.

Respectăm presa scrisă din România, dar avem rugămintea ca în momentul în care apar astfel de zvonuri Biroul de Presă al FC Voluntari să fie contactat pentru verificarea informaţiilor. Totodată, FC Voluntari transmite sincere condoleanţe antrenorului Cristiano Bergodi care trece prin momente grele din cauza decesului tatălui său", se arată într-un comunicat al FC Voluntari.

CORINA CHIRIAC, ÎN DOLIU! S-A ÎNTÂMPLAT DUPĂ MOARTEA LUI MIHAI CONSTANTINESCU! O NOUĂ TRAGEDIE A ȘOCAT ROMÂNIA

 

 
Loading...