Acasa Ştiri Sport Liga 1: FC Botoșani - U Cluj, scor 1-1

Liga 1: FC Botoșani - U Cluj, scor 1-1

Un articol de: - 07 Oct 2013, 19:53
Liga 1: FC Botoșani - U Cluj, scor 1-1 Sport

Echipa FC Botoşani a terminat la egalitate, luni, pe teren propriu, scor 1-1 (1-0), cu formaţia Universitatea Cluj, într-un meci din etapa a X-a a Ligii I.Gazdele au deschis scorul prin Hadnagy, în minutul 34, oaspeţii reuşind egalarea prin Lemnaru, în minutul 50.

La partida de la Botoşani au asistat aproximativ 5.000 de spectatori, dintre care şi doi fani ai clujenilor, transmite Mediafax.

Înainte de începerea meciului s-a ţinut un moment de reculegere în memoria fostului oficial al FRF şi LPF, Mircea Cezar Ionescu.

Citeşte mai multe despre:   liga 1,   Stiri Botosani,   Universitatea Cluj,   remiza,   meci de fotbal live