Acasa Ştiri Sport Liga I: Dinamo Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ, scor 1-1

Liga I: Dinamo Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ, scor 1-1

Un articol de: - 06 Oct 2013, 16:36
Liga I: Dinamo Bucureşti - Ceahlăul Piatra Neamţ, scor 1-1 Foto: mesagerulneamt.ro Sport

Dinamo Bucureşti a terminat la egalitate, duminică, pe teren propriu, scor 1-1 (1-1), cu Ceahlăul Piatra Neamţ, într-un meci din etapa a X-a a Ligii I.

Gazdele au deschis scorul prin Thicot, în minutul 2, oaspeţii reuşind egalarea prin Golubovici, în minutul 42, transmite Mediafax.

Dinamo Bucureşti: Bălgrădean - Rus, Luchin, D. Grigore, Grecu - Boubacar, Thicot - C. Matei, Rotariu (Elton '62), Lazăr (Dănciulescu '74) - Ţucudean (Thomas '46). Antrenor: Flavius Stoican.

Ceahlăul Piatra Neamţ: Jovici - Dumitraş, Ichim, Marc, Cazan - Achim (Stana '52), Onciu - Popadiuc (Rusu '77), Golubovici, Gheorghiu - Jula (Constantinescu '70). Antrenor: Vasile Miriuţă.

Citeşte mai multe despre:   Dinamo,   Liga I