Acasa Ştiri Sport Liga I: Pandurii Târgu Jiu - CFR Cluj, 2-1

Liga I: Pandurii Târgu Jiu - CFR Cluj, 2-1

Un articol de: - 03 Apr 2011, 19:06

Echipa CFR Cluj a fost învinsă de formaţia Pandurii Târgu Jiu, cu scorul de 2-1 (1-0), într-o partidă disputată duminică pe stadionul "Municipal" din Drobeta Turnu Severin, în cadrul etapei a XXIII-a din Liga I. Pandurii au marcat prin Lemnaru , în minutul 45+1 şi Vranjes , în minutul 61, în timp ce pentru CFR Cluj a înscris Bastos, în minutul 70.

Arbitrii au acordat cartonaşe galbene jucătorilor Vranjes , în minutul 49, Avramescu în minutul 87 şi lui Nuno Diogo, în minutul 78.

Citeşte mai multe despre:   meci de fotbal,   fotbal,   CFR Cluj,   pandurii targu jiu,   Drobeta Turnu Severin,   Liga I