Acasa Ştiri Sport Simona Halep a cedat nervos în meciul cu Venus Williams: „Aaaaai, cât de proastă să fii!” (VIDEO)

Un articol de: - 25 Sep 2013, 15:39
Sport

Simona Halep nu a suportat prea bine ideea de a fi învinsă de Venus Williams, miercuri, în turul trei al turneului Premier 5 de la Tokyo.

După o ratare din setul 3, românca a cedat nervos și a strigat cu voce tare: "Aaaaai, cât de proastă să fii! Dai ca disperata!". Momentul a fost surprins de camere și publicat pe dolce-sport.ro.

Halep a pierdut calificarea în sferturile de finală, după ce a fost învinsă cu scorul 4-6, 7-5, 6-3, după 2 ore și 27 de minute de joc.